| MirellaG a întrebat:

Am nevoie sa imi cumpar haine online insa nu stiu nici un site care sa fie mai pe gustul meu...imi plac mult hainele de la Bershka, Terranova, New Yorker, Kenvelo...etc.Nu stiti vreun site de unde pot comanda haine de la branduri de genu? va rog, dau funda.

Răspuns Câştigător
| JustDareToDream a răspuns:

Http://www.kurtmann.ro/

17 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Eu stiu ca hainele de la firmele acestea nu se poate cumpara online.

| Ella a răspuns:

Ce iti recomand eu este sa nu cumperi online,deoarece se poate sa nu iti vina produsul,sau sa nu iti placa materialul,culoarea etc si atunci te complici cu returnarea si pierzi si timp si bani.Cel mai bine e sa iti faci timp macar o zi pe luna sa zic "Ziua de shopping" si te duci si iti cauti tot ce vrei le probezi si pleci acasa multumita. Eu am renuntat la cumparatul online din motivele care ti le-am enumerat mai sus. Iti zic niste magazine care mie imi plac foarte mult si au haine de calitate : Motivi,Imperial,Bloom,OVS,Immagine,United Colours Of Benetton,Rinascimento,Zara,King Kong,Sisley,New Look,Cento, Ice, si pentru lenjerie intima iti recomand Intimissimi, Jolidon sper sa te ajute. Daca mai imi amintesc mai scriubig grin Numai ca nu stiu cate din ele au site-uri online.

| MirellaG explică (pentru Ella):

Multumesc foarte mult, insa imi gasesc cu greu timp sa merg la cumparaturi si nici nu prea gasesc magazinele astea la mine in oras sad

| Ella a răspuns (pentru MirellaG):

In ce oras stai?

| MirellaG explică (pentru Ella):

Viseu de Sus, Maramures

| cosmindic49 a răspuns:

Vezi Aici http://dshop.cabanova.com/haine-ieftine.html
Sunt foarte bune, vei fi multumit

Sper sa iti placa

| shoppingaddicted81 a răspuns:

Noi comandam de pe http://www.fashionsecret.ro/ si pana acum am avut o singura problema la un produs, mai exact o pereche de cizme care ii erau mari sotiei mele. Problema a fost remediata foarte repede prin schimbarea produsului cu o marime mai mica.

| alina792 a răspuns:

Http://www.myfashionizer.ro/
Nu sunt chiar acele branduri dar merită să te uiţi.

| steffy7 a răspuns:

H&M,Zara,Otto,Bon prix, Benetton...

| O._Ramona_1987 a răspuns (pentru steffy7):

FOOKA, Zara, Nasty Girl

| roxanah a răspuns:

Buna. Am eu cateva hainute de vanzare. Sunt noi, cu etichete si cu preturi foarte avantajoase. Intra pe outletonline24h.blogspot.com

| O._Ramona_1987 a răspuns:

uite o idee, like daca iti plac. pup si sper sa gasesti ce cauti. https://www.facebook.com/pages/FOOKA/172803529567340?ref=hl