| fitzeee a întrebat:

Am nevoie urgent de sfaturi! Plac un baiat el stie asta, totul bine si frumos noi suntem prieteni buni.bla bla bla! Acum vreo 2 saptamana ne-am certat de la o prostie, si nu am mai vorbit pana luni! Acum el e foarte rece nu stiu cum sa ma apropii de el iar! Tin sa mentionez ca eram cei mai buni prietenisad help! VREAU subiecte, cum sau ce sa vb cu el?

1 răspuns:
| pynnk a răspuns:

Ii poti spune ca iti pare rau ca v-ati certat si ca regrti si vrei ca totul sa fie ca la inceput