| anonim_4396 a întrebat:

Am niste adidasi, cum sa zic, mai mari asa. Adica de mine nu sunt mari dar ei au un volum mai mare. Merge sa ii port cu pantaloni scurti din blugi?

Răspuns Câştigător
| Celcestietot a răspuns:

Da, poti purta, dar pantaloni scurti cam ca bermudele, pana la genunchi asa adica.

4 răspunsuri:
| Celcestietot a răspuns:

Merge, merge sa pui si pantaloni in interior sau deasupra lor, pantaloni lungi.

| NoahKaan a răspuns (pentru Celcestietot):

Pai sa port pantaloni scurti ci adidasii astia care au volum mai mare ma referlaughing

| NoahKaan a răspuns (pentru Celcestietot):

Dap

| Celcestietot a răspuns (pentru NoahKaan):

winking

| Celcestietot a răspuns (pentru NoahKaan):

Da, poti purta, dar pantaloni scurti cam ca bermudele, pana la genunchi asa adica.