| soaremihaela345 a întrebat:

! Am o banda depilatoare Veet si pe cutie scrie ca e pentru corp, are ceva daca o folosesc ca sa imi iau mustata? E urgent si rog seriozitate, nu am o banda speciala la indemana.

4 răspunsuri:
| AncuxD a răspuns:

Nu. Face exact acelasi lucru precum o banda pentru mustață.

| Adry05 a răspuns:

Mi se pare că scrie pe cutie să nu fie folosită în zona feței... sau aia era pentru crema depilatoare? vezi pe cutie, dacă nu scrie că nu poate fi folosită în zona feței e ok.

| Anonima975 a răspuns:

Poți sa o folosești pentru mustăți, și ca să îți fie mai ușor ia o foarfecă și o tai cât de mica vrei

| biancaebar a răspuns:

Eu nu iti recomand sa o folosesti pe fata pentru ca acum cativa ani am incercat ca sa imi iau mustata si am lasta crema maxim 2 minute si mi-a ars toata zona mustatii. Naspa de tot. Cumpara mai bine una speciala pentru zona fetei.