| anonim_4396 a întrebat:

Mi-a iesit o pata maro de la banda veet cand mi-am luat mustata, cum scap de ea urgent?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| defineGirlygirl a răspuns:

Crema de galbenele multă multă

| georgianaanonim1 a răspuns (pentru defineGirlygirl):

Buna. Revin din nou la tine, se facuse buba, coaja a cazut dar mi-a ramas un semn rosu asa unde a fost buna, cum scap de ea urgent, e recent

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Spală-te.

| georgianaanonim1 a răspuns (pentru darrio2007):

Cel mai prost raspuns everr

| darrio2007 a răspuns (pentru georgianaanonim1):

Atunci foloseste niste unguent de la iubit.

| georgianaanonim1 a răspuns (pentru darrio2007):

Prost.