| LoreBuff a întrebat:

happy. Am facut prostia de a.mi lua "mustata" laughing, cu lama. Creste foarte des si nu stiu ce sa fac..Am 14 si nu as vrea sa am "mustacioara". Sa folosesc benzi depilatoare veet? Ce parere aveti?! Astept raspunsuri. App Funditaa happy

Răspuns Câştigător
| Biia14 a răspuns:

Buna! Te-as sfatui sa nu mai folosesti lama de ras si sa folosesti benzi depilatoare de la Veet, dar de picioare pentru ca ele smulg mai bine firele de par. Dupa ce folosesti benzile sterge-te cu servetelul acela umed din cutia de unde au fost benzile si da-te in zona in care ti-ai smuls fierele, apoi da-te cu o crema de fata.Este important sa nu te uzi cu apa sau sa stai la soare decat dupa 2-3 ore, altfel te vei irita.Sa nu te sperii ziua urmatoare ca iti vor iesi niste cosuri micute si albe, este normal la inceput.Mult succes si daca mai ai nevoie de ceva lasa-mi un mesaj! Funda? puppy dog eyes

| LoreBuff explică (pentru Biia14):

Multumesc

| Biia14 a răspuns (pentru LoreBuff):

Cu mare placere!