| fuckThisLife a întrebat:

Am o bratara cu cristale swarovski,nu este din aur, are doar culoarea.dar bratara este de la jeweler's collection..are 22 de modele si la fiecare model cate 5 cristale swarovski mici. vreau sa o vand si nu stiu cam cat as putea cere pe ea.hellp!

1 răspuns:
| Eidriana a răspuns:

Intra pe mercador.ro si cauta si pe acolo bratari asemanatoare si vezi cam cat se cere pe ele. De asemenea, poti si tu sa pui anunturi pe acest site ca le vinzi. Succes!