| MariaBriana a întrebat:

Buna! Stiti cat costa un spalat si un uscat/coafat la Donna Carina?

8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In ce țară?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru darrio2007):

Aici in Romania sunt aceste saloane cu nume italienesti.

| darrio2007 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dar nu sunt in toate orasele. Nu era bine daca spunea si localitatea?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru darrio2007):

In Bucuresti in Berceni este un salon, si in țara in Iasi la Iulius Mall

| darrio2007 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Asta spune-i ei. Nici macar nu spune in ce localitate locuieste.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pe site ul lor gasesti numarul de telefon suna i ca au in toata țara saloane suna i si programeaza te 0721 269 296 aici este un numar din Bucuresti sector 4

| dullcat a răspuns:

Buna.In astfel de cazuri gasesti aproape mereu informatiile de contact pe internet, suni si intrebi. Daca nu doresti, cauta eventual o pagina de Facebook sau chiar pe site, unii inca mai si afiseaza preturile, din bun simt pentru timpul clientului.

| readytofly a răspuns:

Prețul pentru spălat și uscat simplu poate începe de la 50 RON.Pentru un coafat de ocazie sau un coafat de mireasă, prețurile pot varia în funcție de complexitate și de lungimea părului