| flory007 a întrebat:

Am o camasa alba si nu stiu cum s-o asortez pentru scoala(intr-un in clasa a10a)?

Si niste sugestii pentru par.

P.S Eu m-am gandit s-o asortez cu o pereche de blugi stramti cu o geaca de blugi pe deasupra si o pereche de bascheti si parul desprins.
(spuneti-mi daca ideea mea este buna)
Multumesc

3 răspunsuri:
| Ruxandra15 a răspuns:

Da este buna ideea dar cat de lung ai parul? Ai putea sa iti faci niste bucle rebele nu suvite subtiri groase sa fie cat mai naturale ar arata mai bine decat cu par drept.

| Daria00 a răspuns:

Ideea ta este foarte buna. Dar ai putea sa rasucesti manecile camasii pana la cot (mi se para ca arata mai dragut asa) si cu o pereche de blugi deschisi la culoare-nu cred ca ar fi nimic in neregula daca ai purta-o cu stilul ala de blugi rupti, mie mi se par foarte frumosi- (dar nu foarte ''rupti'' pentru ca vrei sa ii porti la scoala) iar apoi o pereche de tenesi\bascheti, cum ai zis tu. O poti purta cu geaga de blugi de care zici tu, dar cred ca ar fi si mai frumos daca ai purta-o cu o geata imitatie de piele maro deschis, alb sau negru( dar geaca sa fie destul de stamta, pentru ca ar arata oribil cu o largatura. O poti purta si fara geaca (cum am zis mai devreme, cu manecile ridicate pana la cot, ar arata nemaipomenit) Sunt sigura ca vei arata minunat oricum!