| BelleDy a întrebat:

Am o curiozitatehappy Se nasc bebelusi cu ochii verzi? Eu nu am vazut bebelusi, si aici ma refer si la copii de 1 an 2 cu ochi verzi. E chiar ciudat!

8 răspunsuri:
| crisbebe a răspuns:

Eu pana la un an am avut ochii albastri asa deschisi patrunzatori si eram blonda si alba ca laptele si dupa ce am implinit un an mi s-au schimbat in verzi si parul in saten.
deci exista copii mici cu ochii verzi

| Elenaaa23 a răspuns:

Eu stiu ca toti bebelusii cand se nasc au ochii albastri si apoi la unii se schimba culoarea. Sincer nu imi amintesc ca verisoara mea sa fi avut ochii albastri cand s-a nascut, dar cine stie...cum s-a nascut un negru cu ochii albastri de ce nu s-ar naste si unii bebelusi cu ochii verzi? happy
xoxo

| positivity a răspuns:

Din câte ştiu eu, fiecare persoană, când se naşte are ochii albaştri. Apoi, după câteva săptămâni, luni, ani culoarea se schimbă. happy

| aly19223 a răspuns:

laughing Ce e ciudat in asta? Eu mam nascut cu ochii verzibig grin

| Denisee1 a răspuns:

Nu.i nimic ciudat.Sunt o multime de bebelusi care se nasc cu ochisorii verzi.Eu cunosc multe persoane.

| GDY a răspuns:

Orice om, cand se naste, are ochii albastri pentru cca 5 minute, dupa care se schimba culoarea...

| Ada2332 a răspuns:

Toti bebelusi se nasc cu ochii albastri laughing.
Pe masura ce cresc, culoarea ochilor se schimba in : caprui, negru, albastru, verde.

| sisiandrocky a răspuns:

Nu. sora mea avea ochii albastri cand s-a nascut si acum ii are caprui.
funda te rog