| IceBil a întrebat:

Am o fusta alba din bumbac pe care am patat-o (nu stiu cu ce). Am avut proasta inspiratie sa pun putin clor diluat cu apa peste pata, uitand ca acesta ingalbeneste tesaturile.
Va rog sa-mi spuneti daca stiti cu ce as putea readuce materialul la starea initiala (daca se mai poate). Multumesc!

(Ps: ofer funda raspunsului salvator)

Răspuns Câştigător
| jamal000 a răspuns:

Pune-o la inmuiat mai mult timp. eventual peste noapte, o mai freci de cateva oric cu vanish si poate poate isi revine

2 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Spala-l cu ariel laughing daca nu merge arunca-l

| Jokyo a răspuns:

Si nu uita de motorina!