| Adella21 a întrebat:

Am o problema si nu prea stiu cum sa o rezolv, sper sa ma puteti ajuta voi :3. Deci,mi-am cumparat o pereche de blugi,albastri cu talie inalta, si mami mi-a spus sa nu-mi iau din acestia ca sunt foarte deschisi la culoare si se vor murdari repede sau mai rau, se vor pata...nu am ascultat-o.mi-am cumparat.Totul a fost bine pana acum aproximativ 2 saptamani,cand mi-am spalat blugii manual si in ei,in buzunarul din spate aveam abonamentul de la autobuz, de culoare verde.Eu uitasem ca l-am pus acolo si doar dupa ce am inceput sa spal blugii,abonamentul s-a udat,s-a rupt/stricat si s-au patat blugii,doar la buzunarul din spate. I-am spalat de mai multe ori cu Vanish dar in zadar.daca stiti careva cum as putea scoate pata sau vreun sfat, nu ezitati sa-mi spuneti. Ofer FUNDA!

5 răspunsuri:
| Neo12 a răspuns:

Bună!
Poți să le pui un petic acolo ceva, gen să fie cu model.
O zi plăcută!

| Adella21 explică (pentru Neo12):

Daca as pune petic, s-ar vedea si ar arata mult mai urat

| Neo12 a răspuns (pentru Adella21):

Dacă știi cum să-l aplici și ce material să fie, nu s-ar mai vedea.
Îi poți pune anumite biluțe, ștrasuri.

| Alli1224 a răspuns:

Hey ai putea sa mergi la curatatoria chimica acolo precis tii spala doar ca va cota cam cit costa vanish sau putin mai multbig grinDD

| Adella21 explică (pentru Alli1224):

Spalatorie chimica thinking