Întrebare recomandată | MyLoLiPoP a întrebat:

Cum iti dai seama daca tenesi all star converse sunt originale. Funda big grin!

P.S: Scuzati categoria big grin.

3 răspunsuri:
| iubesc a răspuns:

Sal. In primul rand sunt scumpi, apoi ai o eticheta in ei cu originalitatea.

| Janek21 a răspuns:

Pe interiorul limbii este de obicei cusut un material textil informativ. Se vad finisajele la cusaturi/lipiri ca sunt de calitate, se observa materialul ca este de calitate, emblema este ce-a oficiala, pretul piperat (platesti si brand-ul), etc...

| laur333 a răspuns:

In primul rand.Pe limga este pus o eticheta cu info, in al doilea rand sunt foarte scumpi.de obicei trebuie sa ai pe talpa semnul all star.