| vanessa1075 a întrebat:

Am o intrebare fetelor:ce credeti ca lasa piele mult mai neteda si fina, crema sau uleiul de corp? si niste optiuni mi-ar fi de folos.

5 răspunsuri:
| MisterKat a răspuns:

La naiba,! laughing Pentru o piele neteda si frumoasa foloseste in primul rand un gel de dus de calitate si apoi celelalte chestiihee hee

O zi buna!

| Orannginna a răspuns:

Am folosit si lotiune de corp si ulei si mi se pare ca uleiul hidrateaza mai bine. Crema/lotiunea se absoarbe mult prea repede si in scurt timp pielea devine la fel de aspra. happy

| thehope a răspuns:

Eu iti recomand uleiul de corp Johnson's baby, pe langa faptul ca iti catifeleaza pielea are si un miros extraordinar, eu una l-am folosit si am fost multumita de el, de asemenea si de lotiunea de corp "Skin so soft" de la avon, si aia are cam acelasi efect.

| AndutzaAndu a răspuns:

Eu cred ca un ulei de corp ar fi bun sa-ti lase pielea mai neteda, dar acum nu imi vine in minte ce sa-ti recomand

| etavioleta a răspuns:

Eu prefer uleiul de corp, mai nou folosesc ulei de masline. e mult mai natural si hidrateaza foarte bine.