| anonimul0724 a întrebat:

Am o lotiune de la avon pentru piele foarte uscata, aceasta lotiune poate tine locul unei creme hidratante?

4 răspunsuri:
| ionut1980 a răspuns:

Pai daca era recomandat la piele uscata nu inseamna ca este hidratanta?

| Gabrielamaria2000 a răspuns:

Nu cred, din câte știu loțiunea nu e așa hidratantă ca crema, depinde și cum te simți când o folosești, dacă simți pielea tot uscată după ce ai folosit-o nu o mai folosi, acum depinde, nu la toți este la fel

| Adry05 a răspuns:

Probabil, dar nu mai folosi porcariile alea de produse, mai degraba ia-ti o crema de la farmacie sau vreun magazin naturist

| Matache_Elenaa_1998 a răspuns:

Daca tu simti ca iti hraneste pielea, este foarte buna. Conteaza ce simti tu atunci cand te dai cu ea, dar daca este pentru piele foarte uscata, ar trebui intr-adevar sa fie hidratanta.