| bytterflyy a întrebat:

Ce trebuie sa fac ca sa am piele catifelata la fund? am cosuri si piele uscata sad creme etc nu m-au ajutat!

Răspuns Câştigător
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Incearca sa folosesti o masca. Chiar daca suna chiudat!
Pune intr-un castron un ou, cu tot cu galbenus si albus, zbatel bine si toarna niste faina de porumb(malai). Unge-te cu el de doua ori pe saptamana. Cel mai ok ar fi sa te ungi lunea si joia, timp de doua saptamani.
Dupa ce aplici aceasta crema, va trebui sa astepti un timp api sa o speli, apoi este recomandata o crema de corp sau unt de corp!

2 răspunsuri:
| SORi16 a răspuns:

Exfoliaza-ti pielea cu masti hifratante.Zalt de cafea cu zahar, ulei de masline si lamie, fa asta o data pe saptamana si o sa functioneze.