| raluca_6274 a întrebat:

Am o masca de la AVON care se numeste CLEAR SKIN si nu stiu cat sa stau cu masca pe fata! (nu are prospectbig grin)

Răspuns Câştigător
| claudiu_7286 a răspuns:

In jur de 15-20 de minute si eu am avut masca.

5 răspunsuri:
| madducu a răspuns:

Mie mi-a cauzat multe cosuristraight faceMai bine nu o folosesti.
Dar oricum iti voi spune:te dai cu ea pe fata si astepti pana se usuca si devine alba. Apoi te clatesti cu apa caldutahappyE bine de folosit de 2-3 ori pe saptamana.
Eu NU iti recomand dar e alegerea tahappy

| bellekamms a răspuns:

Imposibil sa nu aiba prospect.Citeste pe tub, trebuie sa scrie. Oricum inainte de a aplica masca, tenul trebuie curatat inainte.Se tine masca 15-20 min apoi se clateste fata cu apa calduta(la temperatura camerei) sau cu apa minerala(Face minuni!)apoi tonifiezi si hidratezi.Iti recomand sa respecti toti acesti pasi, folosind produse din aceeasi gama. Sper ca te-am ajutat.

| bianca a răspuns:

Buna raluca!

masca o ti pe fata in jur de 15 minute

pentru alte intrebari legate de produse mi le poti adresa la id-ul avonromania1

sau lasa-mi comentariu pe blogul meu
http://avon-romania1.blogspot.com/

te pup:)

| raluca_6274 explică:

Ms* apropo madduc mie imi face bine:p

| Robe16 a răspuns:

30 de minute happy