| inna_4838 a întrebat:

Am o mica problema. am tinut cura si am slabit la picioare. consider ca nu era nevoie la picioare, ci doar putin la burta.acum ce sa fac? sa am picioarele la fel ca inainte si burta sa o dau jos? puppy dog eyes multumesc.

3 răspunsuri:
| KatAcestUtilizatorNuMaiEPeTPUxD a răspuns:

Abdomenele sunt cele mai bune pentru. a scapa de ''burtă''. Picioarele nu ţi le poţi îngrăşa, dar în schimb, dacă alergi ţi le vei face mai frumoase şi vei slăbi şi din restul corpului, ca să zic aşa. Mult succes! happy

| Alexaa_4438 a răspuns:

Foarte usor fa abdomene... daca vrei sa dai jos din burtica nu ai nevoie de o dieta... abdomenele sunt cele mai bune

| anxiousschizoid a răspuns:

Am să-ți spun un secret: primul loc unde se depunde grăsimea e în jurul taliei și acel loc e ultimul de unde iese grăsimea. Așa că pentru a da burta jos, trebuie să o dai jos din celelalte părți ale corpului. Abdomenele nu o să te ajute cu nimic, deoarece acelea sunt exerciții pentru întărirea musculaturii, nu pentru slăbit; doar dacă nu ai burtă și faci abdomene o să-ți iasă „pătrățelele" în evidență.
Dacă vrei să slăbești ținând cură de slăbire te anunț că odată ce ai ținut-o, trebuie să o ții mereu.
Poți să faci jogging, ar fi bine să renunți dulciuri, dacă e cazul, nu mânca după șase seara.
Caută ceva sigur aici http://www.bodyrock.tv/