| Stephaniee a întrebat:

am o problema, multi spun ca nu e adevarat, dar eu chiar cred asta, ei bine mi se pare ca sunt grasa, si am decis sa tin o mica "cura" de slabire mai pe scurt sa mananc mai regulat si niste exercitii am 12 ani, am 54 de kg, inaltime : 1, 53-1, 54 practic vreau sa slabesc nu neaparat pentru. ca vine vara, prin 15 mai vom face o excursie cu clasa la munte unde este piscina in interiori, vom face baie etc. Si am multi colegi care isi bat joc de cei mai "plinuti" si nu vreau sa fiu printre aia,spuneti-mi niste exercitii pentru. slabit de : burta, fund, picioare in 2-3 sapt. am nevoie sa slabesc 4-5 kg dau funda, multumesc! happy

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Almássy a răspuns:

Nu poti in 2-3 saptamani 5 kg maxim 2. imi pare rau

| patriciabianca39 a răspuns:

Fa exercitii de pe youtube de la tipa din urmatorul link.
http://www.youtube.com/channel/UCIJwWYOfsCfz6PjxbONYXSg

| Stephaniee explică:

Inaltime: 1,53 - 1, 54 *
interior*

| Laslabute a răspuns:

Incearca sa tii un regim de slabit adaptat organismului tau. Poti gasi aici o cura ce crezi ca este adaptata nevoilor tale http://la-slabute.net/