| Stephanie_1154 a întrebat:

Am o pana [de la un animal, nu stiu sigur ce e ], seamana cu animal print, si as vrea s-o port.
Pusa in cap, vine aiurea. Vreo idee?

Răspuns Câştigător
| IoanaAndreea97 a răspuns:

Cea mai buna idee ar fo sa o porti pe ppost de cercel pentru ca cerceii cu pene sunt foarte la moda acum. si mai trendy este sa porti un singur cercel. Daca ti se pare prea simpla poti sa o decorezi cu sclipici si margele colorate. Alta metoda ar fi sa o agati de un lant, de o bratara sau de o curea sau sa o faci breloc pentru geanta. De pus la haine nu te sfatuiesc pentru ca ar arata aiurea sa iti agati o pana de blugi sau de tricou. Sper ca ti-am fost de ajutor. FUNDITA? puppy dog eyes