| alecsandrabubz09 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi saptamana care vine ma duc cu pr mele in club pentru prima oara si nu stiu ce sa port adica am o idee cam ce as vrea sa port cu siguranta o rochita stamta ceva de genu dar am nevoie de sfaturi. + cum sa imi fac parul machiaj etc. Daun fundita la cel mai buna sfat :*:*

2 răspunsuri:
| BillyX a răspuns:

Nu te panica happy, imbracate sa te simti in largul tau, acum depinde si de tine ce gusturi vestimentare ai happy