| Boyka95 a întrebat:

Am o pereche de pantaloni, negrii conici, ma gandesc sa-mi cumpar inca una dar bej. sau albi. Dar nu stiu cu ce incaltaminte sa ai asortez, eu de obicei port tenesi. Dar. Pentru pantalonii negrii ce culori se potrivesc si pentru aia bej sau albi? Nu am idee.

Răspuns Câştigător
| R0011 a răspuns:

1. Nu iti lua pantaloni albi. la baieti se vad urat. 2. La pantalonii negrii poti lua cam orice culoare de tenesi. iar la cei bej ar merge maro, negru, albastru inchis, chiar si alb. (Este doar o parere). Bafta.

1 răspuns:
| dany763 a răspuns:

Salut,la negrii mers niste pantofi de velur si nu sunt scumpi eu mi-am luat tot la pantaloni negrii pantofi de velur cu 45 lei happy