| nobody_7406 a întrebat:

Cred ca au mai fost intrebari de genul, dar o sa o pun si eubig grin Tocmai mi-am cumparat o pereche de pantaloni albi skinny foarte dragutihee hee [da, imi stau bine pentru ca sunt slabuta] Acum intrebarea mea ar fi la ce as putea sa-i port/asortez? in special ce incaltaminte ar fi potrivita si daca as putea sa-i port cu tenesi?

Răspuns Câştigător
5 răspunsuri:
| Paris a răspuns:

I-as asorta la balerini si o bluzita sau tricou baby doll, sau la balerini si un tricou, dar nu tenesi, nu ii suport de nicio culoare

| SunShine_3102 a răspuns:

De ce nu mai pot pune intrebari? ce s-a intamplat?

| dya a răspuns:

Sunshine aici trebuie sa raspunzi.nu sa intrebi.pai normal ca merg tenisi...rosii sau negri

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Intra pe www.styleandthecity.ro sa vezi exemple de tinute cu pantaloni skiny create de stilisti! Iti poti alege ce iti place!