| anonim_4396 a întrebat:

Ce pantaloni vin mai bine la o pereche de tenesi? m-am tot saturat de blugi mulati si tenesi straight face! vreau alt gen de pantaloni. poate conici happy nu stiu cum va pot explica big grin [sunt fata]

4 răspunsuri:
| FunKyPunKyGirl a răspuns:

Niste pantaloni de trening...sau ar veni super bine pantaloni cu tur lasat dar elastici nu blugiwinking

| mybutterfly a răspuns:

Poarta-i cu o pereche de jeansi scurti si cu un dress colorat happy

| Cucubauuuu a răspuns:

Colantihappy

| Miriii a răspuns:

Ar fi mai frumos sa porti niste pantaloni scurti ca tot e vara pe culoarea care iti plk tie si daca le trebuie curea poti sa iei un material care nu-ti mai trebuie si sal pui ca curea legandul intr-o funta.