| HaHa_8983 a întrebat:

Am o pereche de pantofi care NU sunt din piele si ma strang putin la degete. Stie cineva cum i'as putea largii? Dau funda si v'as fi recunoascatoare daca ma veti ajuta.

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu ai ce sa le faci, de la inceput trebuia sa le probezi. Daca mai au garantie si mai detii bonul du-te la magazin sa iti dea alta marime.

| sensa a răspuns:

Cum a spus si vickyioanna ...si incearca sa le ungi cu niste crema.sau roaga o pers care are piciorul putin mai mare sa le poarte putin(prin casa)pana se mai largesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O foaie de ziar facut ghem si imbibat in spirt

| myhaytzu a răspuns:

Eu zic ca treba cu spirtu merge cel mai bine baga-le in varf cate un dop de spirt si lasa-l sa stea acolo o noapte si a doua zi nu mai ai nici o problema