| Toxic_5027 a întrebat:

Heyhappy Ieri mi-am luat niste pantofi care imi vin dar atunci cand merg ma strang la degete, mai ales la cel mare. As putea sa le fac ceva sa se mai largeasca putin? Fundita.happy

Răspuns Câştigător
| maryo238 a răspuns:

Pai dupa ce o sai porti cateva zile, o sa se dea drumu. o sa veziwinking

5 răspunsuri:
| nicoletalavinia14 a răspuns:

Pe langa raspunsurile de aici,
poti merge pe ploaie cu ei, s-au chiar sa-i bagi in apa-se vor lasa.

| alex_3858 a răspuns:

Ai putea sa i duci la pantofar sa ii largeasca dar daca ii duci la pantofar nu face mare lucru ca si eu am avutniste pantofi si i-amdus la largit si nu mi-a facut nimic si am mai dat si 20 lei.dar poti sa pui vata in varful pantofului sa umpli varful pantofului cu vata. funda?

| justifyme a răspuns:

Pune niste gheata in locul unde te strange
sigur va merge
sper ca te-am ajutat
pa :*

| ησℓσνє17мαяιι a răspuns:

Da`i cu crema de corp

functioneaza`winking

funda`?tongue

| roxana_5079 a răspuns:

Daca sunt din piele, da-i pe din-afara cu unsoare, untura... ceva de genul.la mine mereu a functionat.happy