| anonim_4396 a întrebat:

Am o pereche de pantofi maro, cu ce ii asortez? ( pantaloni + camasa) culorile ma intereseaza. Ofer funda + vot

Răspuns Câştigător
| Madaliinaaa a răspuns:

Hristos a înviat! Îţi recomand să îi porţi cu nişte pantaloni negri sau jeanşi, iar sus o cămaşă asemănătoare culorii pantofilor, ca să dea bine. Sau dacă nu ai o cămaşă maro, poţi să îţi iei una albă. Baftă.

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zitronen a răspuns:

Poti cu o camasa rosie, sau niste pantaloni maro. Numai binehappy

| sophieLY a răspuns:

Depinde si de nuanta...
Daca e maro spre bej, mergi pe blugi mai deschisi la culoare si camasi in culori pastel, gen roz deschis sau albastru deschis.
Daca sunt maro inchis, merge super cu blugi albastri (blugi normali) si o camasa maro de culoarea aceea sau alba.
Pa pa!

| robroy a răspuns:

Merge si cu blue jeans albastri, negri si camasa alba, albastra sau model, dar si modelul de pe camasa sa nu fie in prea multe culori big grin

| biaX a răspuns:

Pantaloni negri sau jeans albastri cu o camase gri sau albastra. Funda plzzzzz

| LeonardTedy a răspuns:

Pantaloni albi, bej sau maro deschis, o camasa alba cu primi nasturi descheiati, un sacou maro pe care-l porti pe spate si o pereche de ochelari hotwinking

| cristi99vera73 a răspuns:

Niste pantaloni albi si cu o camasa maro deschisa mai insus un nasture 2 cu pantofi maro si o freza smekera sar fetele pe tinehappy