| alinuta23 a întrebat:

Am o prietena...care ar vrea niste sugestii cum ar mai putea sasi aranjeze parul...il are cret mai lung putin decat nivelul umerilor...niste sfaturi plzz...

Răspuns Câştigător
| monicaclaudia a răspuns:

Ciao eu o sfatuiesc ca sa miarga la un "coafeur" de incredere si ei. plus minus stiu cum sa o sfatuiasca si daca e un salon dotat ar trebui sa aiba mii de peruci care le poate proba sa vada ce si cum iar sta.
Mai mult nu pot ajuta deoarece depinde de ten de forma fetzei de multe lucruri ((

1 răspuns:
| Swabia a răspuns:

Curioslaughing...si la mine tot asa sta treabalaughingrolling on the floor! Zii sa incerce diferite accesorii de par! ...Sa-si puna putina spuma si sa si-l lase liber... buclele frumos aranjate intotdeauna atrag atentia! ...Si mai zii sa nu foloseasca placa! .Crede-ma ca e destul de greu sa te lupti cu parul ars de placa!sad