| TooManyXoxoA a întrebat:

Am parul cret si lung si as vrea sa-l tund scurt.Cine imi da niste sugestii?big grin Funda.

3 răspunsuri:
| FPI a răspuns:

Te rog din suflet sa nu faci prostia astahappy fetele care au parul cret sunt foarte frumoase in opinia mea cel putinhappy daca poti sa-mi trimiti o poza iti zic concretrolling on the floor glumeamhappy Serios lasa-l asa cum ii o sa-ti para rau daca il taihappy Totusi vreau pozalaughing

| Olimpia001 a răspuns:

Nul tunde, parul cret e foarte frumos, mai ales ca e lung nu multi au un astfel de par