| anonim_4396 a întrebat:

Am parul cret, nu pana la baza umerilor ci putin mai lung... m-am cam plictisit de tunsoarea pe care o am (in scari) si nu stiu cum sa ma tund...happy Aveti vreo idee?

Răspuns Câştigător
| tea a răspuns:

Parerea mea ar fi sa-l mai lasi sa creasca, iar intre timp sa iti schimbi look-ul cu tot felul de coafuri, sau de ce nu, incearca o alta culoare, culori...si eu am parul cret, si nu m-i l-am facut drept niciodata, dar imi place sa ma joc, si imi fac tot felul de coditze, impletituri, si folosesc f multe accesorii de par...

5 răspunsuri:
| Swabia a răspuns:

Din moment ce ai parul cret nu cred ca te avantajeaza o tunsuoare anume! ...Si placa nu te sfatuiesc sa o folosesti, pentru ca o sa ajungi sa ai parul ca al meu, adica ars!sad...

| eu_4161 a răspuns:

Lasa-ti parul cret, pana la mijlocul gatului si tunde-te cu carare...si...fara breton

| leonet09 a răspuns:

Incearca cv normal...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Am avut la fel, eu mi l-am facut la baza umerilor si l-am indreptat cu placa.si sta super.

| Sorin_8124 a răspuns:

filat tongue