| ihaterain a întrebat:

Am o problema.Acum cateva luni mi-am facut o tunsoare noua, dar nu imi prea place.As vrea sa am parul lung din nou. Ce as putea face ca sa creasca mai repede?

4 răspunsuri:
| Malvina24 a răspuns:

Foloseste ulei de racin! pana atunci foloseste o palarie sic sau o bentitza sau pur si simplu pune-ti tunsoara in valoare... poate chiar arata bine insa nu ti se pare tie!

| Locre a răspuns:

Uleiul de ricin nu racin, e foarte bun si ajuta la cresterea rapida a parului si nu numai.

| DiAnA95_5642 a răspuns:

Cat timp stai pe acasa prinde-l mai strans si asa o sa creasca mai repede.Am trecut si eu prin aceiasi situatie, dar ai sa vezi ca nu e asa de grav si intr-o luna-2 o sa iti creasca la loc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.mayra.ro/......e-fac.html Sper ca ti-am putut fi de folos :*