| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA a întrebat:

Am o problema care ma disperalaughing am parul lung si cret si sta in toate directiile antena 1 2 3 4 prinde toate canalalelelaughing nu stiu ce sa-i mai fac sa stea intr-un fel rolling eyes ...am incercat sa-l mai indrept din cand in cand dar intr-o ora e la fel... aveti idei? ca am nevoie urgenta MS mult!

Răspuns Câştigător
| MM a răspuns:

Foloseste o masca cand iti speli parul. Ori cea de la Kalos cu placenta, ori de la Garnier.Lasa un minut pe parul ud, apoi clatesti. O sa ti-l mai 'potoleasca' putin. tongue

14 răspunsuri:
| MissCamelia a răspuns:

Foloseste produse care iit indreapta parul, dupa ce l-ai facut cu placa, serum pentru par lins, da-l cu fixativ, pentru mai multe informatii despre cosmetice si frumusete, intra pe blogul meu, gasesti adresa la profilul meu de pe TPU. xoxo

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Priveste partea buna lucrurilor. Ai un dar, trebuie folosit.
Si eu am parul cret, dar... il port scurt de tot.
Doar piaptana-l, spala-l, ingrijeste-l si vei avea de castigat.

| angella1972 a răspuns:

Inainte de spalat cu 1 ora, pulverizeaza pe par ulei de masline, intinde bine pe tot parul, apoi stai infasurata cu un prosop uscat.vei vedea ca parul nu va mai fi rebel, si va creste foarte repede, avand si un luciu deosebit.

| danyyyel a răspuns:

Pai daca vrei sa ti'l indrepti singura modalitate este placa...asa cred...numai bine

| danyyyel a răspuns:

Pai daca nu te superi foloseste gel pentru un timp o saptamana doua si se va fixa de la radacina mie mi-a mers succes:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa te tunzi scurt nu te tenteaza? eu il am cret si m-am razboit cu el toata viata, intr-un final am castigat eu, l-am tuns si imi sta foarte frumos, este si modern, ma pot spala usor.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa porti batic, ca pe vremea strabuniciihee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA, daca gasesc ceva prin ce ne-a lasat mostenire strabunica, ti-l daruiesc laughing tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

ANgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA, macar la git sa ti-l pui happy tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA explică:

Danyyyel daca citesti mai bine intrebarea am precizat q am incercat sa-l indrept si intr-o ora e la fel...parul ma referlaughing si odata ce precizez ca am incercat sa-l indrept se subintelege ca asta o faq cu placabig grin mersi oricum:*

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA explică:

NicuNebunu pai... laughing este smug

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA explică:

Sensei.BRO-----Andrei laughing ok imi imprumuti unul?hee hee

| aNgeLitoOqueviVeEneLinFierNomArIA explică:

Ms mult... dar n`o sa-l port o sa-l tin amintire de la tine...tongue:*