| AdinaAdyna a întrebat:

Buna tuturor, am o mare problema cu parul meu, este cand cret, cand ondulat si imi place dar problema este ca eu am fost tunsa intr-un fel de bob dar mai lung si acum am in fata parul mult mai lung decat in spate si vreau sa ma tund dar nu stiu ce tunsoare sa aleg... ceva idei? daca aveti si niste poze ar fi minunat... multumesc anticipatwinking

3 răspunsuri:
| iuliutzabulinutza a răspuns:

Poti sa te tunzi drept adica si in fata si in spate sa ai aceeas lungime