| Cristian969 a întrebat:

Am o problema...cu mai mult timp in urma mi-au aparut niste bubite in zona gurii,iar eu tot nu le dadeam pace sa treaca de la sine(le scobeam permanent),pina la urma mi-au trecut ele, insa de mai mult de 2 luni mi-au ramasa petişoare mici.Ce pot sa fac sa-mi dispare şi petişoarele, ca nu arata de loc bine?! Funda Funda Funda happyhappyhappy

2 răspunsuri:
| andypandy_2709 a răspuns:

Da sigur il ajuta laughing

| andypandy_2709 a răspuns:

Poti cu corector care acopera petele rosii si dupa un timp ele dispar..sau mergi la farmacie si cauta crema de galbenele ajuta!