| MititiCa a întrebat:

big grin.
si revinnn!laughing
am o problema cu acneea, nu e mare, dar exista. avea niste punctulete rosii pe fata in jurul gurii, si pe obraji, si am mers la dermatolog. [mi-a zis ca am chistulete] mi-a dat tratament pe 3 luni cu Skinoren crema si Isotrexin gel. in prima saptamana de tratament ma usturat ingrozitor si ma si manca.
dupa saptamana respectiva mi-au aparut niste bubite mici, ca si cum as fi avut cosuri sub pile pe toata partea stanga inclusiv pe pleoapa. mi-au trecut dupa alte 2 saptamana de tratament, si acum la 2 luni jumatate am cosuri pe frunte. si se simt foarte tare. nu mai scap de ele. nici nu ma mai fac cu tratamentu. in loc sa mi le amerioleze mi-au aparut mai multe si mai urate.
ce sa fac acum sa`mi dispara cosii, dati`mi ceva retele naturiste, sau ceva de la ce sa treaca va rogsad.
fundita+vothappy

Răspuns Câştigător
| Robert a răspuns:

Indiferent de ce vei auzi sexul nu are nici-o treaba cu ele.iti vor trece de la sine.nu te mai stresa atata. dupa poza ta sexul este exclus la tine...acele puncte mici si albe sunt de la transpiratie sau puncte de grasime.numai lasa sa puna altii mana pe fata ta, spalate pe fata regulat.

2 răspunsuri:
| Bijou a răspuns:

Iti recomand acest spray Aloe First cu aloe vera si multe plante medicinale. Este un bun dezinfectant si antiinflamator http://forever-aloe-vera.eu/produs/494

Răspuns utilizator avertizat