| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema cu matreata, adica am parul gras si matreata lipita pe cap, ce sampon pot folosi?

Răspuns Câştigător
| LaLaura a răspuns:

Bună
încercă un șampon de la farmacie ( sunt mult mai naturale decât cele de "firmă" și mult mai bune), eu personal am de la "petrole hahn -stop pellucules" e în jur de 17 lei, de la a 3-4 spălare nu am mai avut nici un pic de mătreață.

9 răspunsuri:
| ikram a răspuns:

Eu iti recomand Hegron Iedere Dag http://www.atsiopping.ro/product.php?id_product=124

| EmaS a răspuns:

1 ou
coaja de ou plina cu ulei de masline
un sfert de castravete curatat

Amesteca oul, uleiul de masline si castravetele curatat. Intinde amestecul prin par, lasa timp de 10 minute, apoi clateste cu atentie. Pentru rezultate excelente de-a lungul anului, fa acest tratament o data pe saptamana.

| MMihai a răspuns:

Încearcă să te speli cu săpun ordinar și pe păr, eu mă spăl cu săpun, nu cu șampon și nu am măreță!

| justme97 a răspuns:

Pai ceva cu citrice
ce ex head and sioulders citrus

Răspuns utilizator avertizat
| RyGoLeTa a răspuns:

Head&sioulders cestrues fresi, spalate pe cap la 2 zile si vei avea un par minunat. Sper ca te-am putut ajuta!

| MrJuvett12 a răspuns:

Clear for man e foarte bun merge perfect. L-am incercat si eu

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Incearca Clear Ice Cool ( e albastru) cand te vei spala vei simti o senzatie de racorire si miroase a menta, e ff bun. Incearca-l! Head & sioulders si Wasi & Go nu sunt prea grozave

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu iti recomand nizoral, sampon pentru matreata. Il gasesti la farmacie, e mai mult un tratament si costa in jur de 50 lei.