| Umbrelutsa a întrebat:

Am o problema grava... M-am epilat cu bigul si m-am iritat foarte tare pe picioare... Am asteptat, dar nimic. A trecut deja o saptamana si eu inca am acele bubite enervante. Nu mai pot sa astept deoarece parul incepe sa creasca iar. Acum ca foarte cald afara, nu pot sa merg in blugi lungi afara.E vara. Imi puteti spune cum sa scap de iritati cat de repede va rog? Dau funda. Multumesc mult de ajutor`!

Răspuns Câştigător
| marianamay a răspuns:

Foloseste cu cea mai mare incredere crema de galbenele, o gasesti in farmacie si picioarele tale nu o sa mai fie iritate

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ZOB a răspuns:

In primul rand e BIC. In al doilea rand, nu-l mai folosi.

| ilfenomeno18 a răspuns:

E o crema la farmacie care ajuta sa se vindece mai repede locul

| Dilemaa a răspuns:

Pai dupa ce il folosesti te poti da bu "body lotion ", astfel iritarea nu o sa mai fie chiar asa de saritoare la ochi.ai mai putea folosi o crema pentru corp, sa stii ca ajuta big grin

| xmadutssu a răspuns:

Cumparati o crema de galbenele si propolis..costa 4-5 lei...si aplic-o fara sa e scarpini...