| Iuliix a întrebat:

Am o problema! Nu stiu cum sa ma imbrac...adica, cu culori deschise, inchise. Vreo idee? Am ochii caprui, par brunet, ondulat si lung...happy

Răspuns Câştigător
| cinevaiubestepealtcineva a răspuns:

Deschise pentru ca e cald si esti si brunetabatting eyelashes.
poti sa iti iei niste pantaloni de blugi scurti si un tricou deskis la culoare larg love struck.
funda?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| crisS a răspuns:

In culori deschise avand in vedere ochii caprui si parul brunet, totusi conteaza si culoarea pielii.Alege nuante de bej, crem si purpuriu care sa iti pana in valoare ochii.

| ForbiddenLove a răspuns:

Crede-ma ca nu conteaza ca ai par lung si ondulat cand vrei sa alegi niste culori laughing ...vara asta se poarta portocaliu, turcoaz...

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Hainele deschise sunt la moda.
Incearca sa asortezi;].
Fi tu insasi!;*

| pitikaaa a răspuns:

Sezonul acesta sunt la moda culorile deschise...incearca sa combini cat mai multe!
SUCEES!

| AaNyRaA a răspuns:

Saby are dreptate se poarta culorile deskise si foarte tipatoare mai ales vara kulori inkise in niciun kaz big grin

| Dnnx a răspuns:

Niciodata haine negre vara big grin exact asa sunt si eu si ma imbrac cu, culori deschise cu galben, verde, rosu, alb, albastru, roz etc big grin succes la asortarewinking

| ymvysta a răspuns:

Pai se poarta culorile aprinse dar nu stiu daca iti sta bine se mai poarta si lucrurile scurte si lejere. sper sa te ajute sfaturile mele