| mysmile a întrebat:

Am parul saten si ochii vezi caprui(mai mult caprui) si as vrea sa ma vopesc brunet... e o idee buna?

3 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună!
Să ştii că ţi-ar sta foarte bine, având în vedere nuanţa ochilor. Dar poţi să încerci la un program pentru modificare a părului, şi o să vezi cum îţi stă. Părerea mea este să te vopseşti cu o vopsea Syoss, fiind că ea este cea mai bună şi ţine cel mai mult. Întradevăr este mai scumpă, dar merită.
Baftă!

| mysmile explică:

Sunt baiat*am uitat sa scriu

| mysmile explică (pentru mysmile):

Doresc cat mai multe pareri, daca sa fac asta sau nu, care e combinatia mai buna