| Binedacăvrei a întrebat:

Am o problema urgenta! M-am tuns prea scurt si vreau sa-mi creasca parul foarte repede! Maxim in 2 zile, vreau ca parul meu sa fie macar cu putin mai mare. Sunt disprerat, ajutor. Sunt baiat.

12 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Cum sa-ti creasca in 2 zile? creste 1-2 cm pe luna. maseaza-ti scalpul si foloseste ulei de ricin.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu ai cum.

| MetalHead04 a răspuns:

In 2 zile?laughing in 2 luni poate.

| Scremer a răspuns:

Nare cum sa-ti creasca asa repede parul...

| Binedacăvrei explică (pentru Scremer):

Nici macar putin? crying

| Scremer a răspuns (pentru Binedacăvrei):

In 2 zile n-are cum...

Răspuns utilizator avertizat
| adryana_6677 a răspuns:

Creste 3 cm pe luna dar poti pune o peruca si intra pe http://wewriteyouenjoy.weebly.com/

| SavaSava a răspuns:

Dati-l cu gel de par pentru ca se indreapta firele.Si eu am patit asta cand voiam sa cuceresc o fata.Si n-am reusit asta...