| xBoyka a întrebat:

Azi am fost la frizerie sa ma tund, problema este ca m-am tuns foarte scurt si imi sta foarte urat cum pot face sa imi creasca parul mai repede.
nici nu imi vine sa mai ies din casa (sunt baiat)

2 răspunsuri:
| AnnaaaMaria a răspuns:

Tu esti baiat...imagineaza-ti cum eram eu ca fata cu parul lung si si-a batut aia joc de capul meu ca am umblat 1 an si jumatate cu parul prins laughing) foloseste un sampon care sa ajute la cresterea parului, ulei de ricin la radacinile firului de par in fiecare seara, iar daca iti sta foarte urat, asa cum spui tu, poarta o sapca atunci cand iesi din casa

| deliqventa13 a răspuns:

In general sampoane si balsamuri care sa iti hraneasca parul, sa te ajute sa creasca mai repede, poti sa porti sapca cand iesi din casawinking