| Pufosenia009 a întrebat:

Am o rochie și nu știu dacă e buna pentru o petrecere... ea e alba și are flori albastru închis spre negru în partea de jos....nu e decoltata și cu o palma deasupra genunchiului .....help

2 răspunsuri:
| WarriorCat a răspuns:

E buna pentru o petrecere, si poti adauga o curea.

| Marcelynn a răspuns:

Depinde foarte mult ce fel de petrecere. Daca este o petrecere pentru aniversarea cuiva, un majorat. Incearca sa mergi in haine in care te simti bine, nu trebuie sa fie neaparat o rochie. Dar totusi rochita arata dragut, insa nu e foarte potrivita pentru o petrecere