| Ofelia_Irimia_1955 a întrebat:

Buna, am petrecere la sfarsit de an clasa 7 si nu stiu cum sa ma imbrac. Am o rochie alba jos e mai scurta, sper sa intelegi tu si la umar e plina cu flori negre si mai am una rosie lunga sus, la piept e stralucitoare iar jos e rosu simplu. Spune-mi tu care din ele sau dati-mi alte idei, dau funda.

1 răspuns:
| Andwta a răspuns:

Se poarta anul asta cu sclipici. Rochia nu trebuie sa fie scurta, deoarece cand te apleci sau dansezi risti sa se ridice in sus. Deci cea rosie