| Vladina_1214 a întrebat:

Am o rochita care este jumatate alba si jumatate rosie ..am sapalat-o si acum partea alba s-a facut roz.Mai poate fi salvata?

9 răspunsuri:
| mihaela2808 a răspuns:

Da,cu venish sau ace.Bafta!

| Nessie a răspuns:

Din pacate nu mai ai ce face.

| OmulCareStieCeFace a răspuns:

Evident nu trebuia sa stii ca se face roz

| yourgirl a răspuns:

Poate fi folosit un inalbitor ca sa incerci.dar nu cred..am avut eu o rochita jumatate alba si jumatate neagra si cind am spalat-o culoare alba a devenit inchisa..shi n-am mai putut face nimic((

| Lykee a răspuns:

Spala doar partea alba cu Vanish.laughing

| LDDy a răspuns:

Nu. s-a decolorat partea rosie. trebuia spalata la mana cu apa..calduta.

| Elizabella a răspuns:

Poate doar dacă pui înălbitor doar pe partea care ar trebui sa fie albă.

| Andreea201012 a răspuns:

Spalata da dar sa nu crezi ca o sa dispara rozu si o sa se faca iar alb pentru ca u ai bagat-o la masina cu celelalte si nu trebuia asa trebuia spalata la mana ca sa nu se decoloreze

| Ioanamaaxd a răspuns:

Daca e o poti salva foloseste clor pe toata potiunea aba si apoi pune-o la spalat sper sa reusesti
funda?