| Muntean_Anissia_1994 a întrebat:

In August am o nunta, si mi-am luat o rochita rosie, putin mai sus de jenunchi jen tutu. La mijloc am ca o banda de satin alba si cu ceva paiete argintii. Cam cu ce pantofi as putea asorta rochita?

3 răspunsuri:
| andru10best a răspuns:

Niste pantofi negri cu toc mediu.

| AlleSiAtat a răspuns:

In primul rand, iti recomand sa nu iei niste pantofii foarte inalti, deoarece nuntile dureaza, de obicei, mult si nu vrei sa te doara picioarele. Niste pantofi negri, albi (ca se asorteaza cu banda de satin) sau chiar crem ar merge perfect! happy

| Carina000 a răspuns:

Sandalute argintii- rochia rosie in general merge foarte bine cu pantofi/sandale argintii/gri...in nici un caz rosii!