| afrodita3333 a întrebat:

Am observac, in cautarea unui sampon perfect ca multa lume lauda gama de sampoane head and shoulders.Sunt chiar asa de bune sampoanele astea? Eu am un par gras si cu tendinte de carede, pana de curand am avut probleme cu cadera lui iar momentan observ un proces de regenerare.Nu am avut niciodata probleme cu matreata si nici nu vreau sa am sincer.M-ar interesa in special sampoanele pentru par gras sau pentru regenerare din aceasta gama, le-a incercat cineva?

8 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Eu si sotia mea am folosit mai tot felul de sampoane. Nici unul nu este ca si "Clear" cel barbatesc.

| powergirl a răspuns:

Nu asa bune pentru par gras si care cade cele de head... sunt mai mult pentru matreata zic din experienta cat despre alea pentru tau gerovital plant este sampon 13 14 lei samponul 15 17 lei

| IloveME a răspuns:

Da cred ca le-am incercat pe toate, cel care nu ma prea convinge este cel anti cadere.bine am folosit doar unu si nu am vazut rezultate multe, prefer sa ma spal cu altu din alta gama e dublu la pret dar vad rezultatele dupa o saptamana.
Este gama numarul 1 in lume, deci pentru ceva a fost recomandat!

| Hermaniona a răspuns:

Sunt de acord cu EllaBlackEyes
balsamurile sunt bune, samponurile nu prea sunt eficiente
acum folosesc un balsam absolut uimitor pentru parul meu care e foarte subtire si cu tendinta de cadere
uitel aici:
http://www.google.ro/......tp?/imgres
e foarte bun, are o aroma placuta si il gasesti in orice magazin fyps la 5-8 lei

| JustAKiss a răspuns:

Eu le-am incercat, dar nu mi s-au parut miraculoase. Imi plac foarte mult sampoanele de la WASH&GO.

| anonim16666 a răspuns:

Eu nu folosesc head&shoulders(nu imi place).Nu mi se pare ca este bun.Ti-as recomanda sa folosesti Syoss sau Garnier.Succes

| deea_9315 a răspuns:

Head and Shoulders nu este potrivit pentru tine.Este mult prea"tare", iti va usca scalpul, facandu-l sa secrete si mai mult sebum, sa fie si mai gras. Incerca Bioderma pentru par gras, il gasesti in farmacii.