| Dannadawnn a întrebat:

Vroiam sa va intreb ce parere aveti despre sampoanele 2 in 1, sampon si balsam?

Imi puteti da niste exemple de sampoane, ce nu produc matreata si te scapa de ea?

FUNDA+VOT

10 răspunsuri:
| chupachups1234 a răspuns:

Acuma depinde de la o persoana la alta, unora le face matreata un anumit sampon iar altora nu. Eu zic ca cel mai bine e sa folosesti sampon simplu si balsam separat, ambele potrivite tipului tau de par. Eu folosesc Head&shoulders(una din variantele simple) si un balsam de la Avon. Nu am matreata absolut deloc si imi place cum miroase parul dupa. De sampon vorbeschee hee

| aniriiiiii a răspuns:

Parerea mea este ca nu sunt atat de bune, adica e mult mai sigur sa folosesti saampon si balsamul separat, asa esti sigura ca este si balsamul inclus.din ce am sesizat eu nivea 2 in 1 este un sampon bun, acum depinde d la o persoana la alta.

sper sa te fi ajutat:*

| deea89 a răspuns:

Am folosit o perioada 2in1 dar nu m`a ajutat cu nimic, tot trebuia sa folosesc un balsam dupa ce ma spalam pe cap.sampon pentru matreata sunt "n".eu de exemplu folosesc si imi prinde bine Clear dar nu inseamna ca ese cel mai bun.pentru altii nu e bun pentru altii este.depinde de fiecare persoana in parte, ce ii prieste si ce nu.

| andutxza a răspuns:

Garnier sau Elsev am avut eu au fost super bune imi descurcam usor parul f sunt super bune

| ROX_5276 a răspuns:

Head&shoulders moisturizing scalp care with almond oil este foarte bun.

| dede070707 a răspuns:

Evita produsele tip 2-in-1 : nu se poate ca un singur produs sa curete, sa faca parul moale, sa-l repare si sa-i ofere stralucire printr-o singura aplicare!

| Daniela89 a răspuns:

Sampoanele 2 in 1 de obicei ingrasa parul si pot produse si aparitia matretei.Eu sunt reprezentant Oriflame si am incercat multe sampoane de la firma aceasta si sunt multumita de ele.Ti le recomand cu incredere!

| ✿puffa✿ a răspuns:

Elsev.e fff bun. samponu de la Dove face matreata...

| iuliana40 a răspuns:

Cel mai bun de acum este Gerovital.
big grin

| JustDream a răspuns:

Stiu ca ti se pare ciudat, dar si eu aveam foarte multa matreata si mi-am cumparat samponul,, johnson baby,, m-a scapat de matreata foarte repede