| dedfgv a întrebat:

Am ochi caprui, parul saten si tenul bej deschis... ce nuanta as putea folosi la creionul pentru conturul ochilor? in afara de negru si maro

4 răspunsuri:
| callie2 a răspuns:

Auriu

| anncky a răspuns:

Gri happy
Un maro deschis
Albastru inchis thinking

| 23DiaDia a răspuns:

Verde, ceva intre inchis si deschis iar spre artea interioara a marginii ochiului adauga putin alb, sa iti iasa ceva de ganul asta: http://4.bp.blogspot.com/......-after.jpg sper ca te-am putut ajuta:D

| teo16 a răspuns:

Incearca si tu si vezi cu ce iti sta mai bine poti fol mai multe nuante