| lencikk a întrebat:

Heiii buna buna.asi dori niste sfaturi in legatura lookul meu...am parul saten inchis ochii caprui ichisi si tenul deschis la culoare. ce culori la machiaj mi se potrivesc pentru scoaterea ochilor in evidenta? dar culoarea hainelor? multumesc.big grin ma prinde foarte bine rosu maro si negru

4 răspunsuri:
| jolie a răspuns:

Eu cred ca gri deschis(argintiu)scoate intotdeauna ochii in evidenta indiferent de culoarea ochilor si la tzoale la fel

| MikyMi a răspuns:

Pai trebuie sa-ti asortezi culoarea machiajului dupa culoarea hainelor...eu cred ca te-ar prinde bine un roz sau maro stralucitor (ma refer pentru ochisori)...bafta!

| Symona a răspuns:

Dupa parerea mea happy cred ca culoarea neagru te avantajeaza love struck

| energievie a răspuns:

Eu stiu ca citisem la un moment ca albastrul scoate foarte bine in evidenta ochii caprui. Bine, nu albastru turbat happy In orice caz, culori reci, pentru ca maro (in speta, caprui) este o culoare calda. Cat despre culorile hainelor, dat fiind faptul ca esti satena, ma gandesc ca te-ar prinde bine culorile deschise happy