| LittleSis a întrebat:

Am ochii caprui si parul brunet inchis. Ce culoare credeti ca mi s-ar potrivi pentru suvite?happy

8 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Suvite pentru parul brunet:
Brunetele naturale apeleaza de multe ori la suvite pentru ca nu stiu sigur cat le-ar avantaja o schimbare completa a parului. Brunetele tinere indraznesc schimbari drastice de genul suvitelor blond inchis sau rosu inchis.

Insa odata cu inaintarea in varsta, brunetele mature vor sa-si arate varsta si stilul, iar de cele mai multe ori vor sa-si faca suvite care deja se regasesc in parul lor natural. Brunetul curat iese doar vopsit, in rest are suvite naturale satene sau roscate. Odata ce ai aflat asta, gama coloristica a suvitelor stii ca se invarte in jurul acestor culori.
Uite si o imagine:http://storage0.dms.mpinteractiv.ro/......an-fox.jpg

| ELena30 a răspuns:

Cred ca unele satene deschis, ceva gen ciocolatiu happy

| Dollicious a răspuns:

Roscate asa cum avea Priscila din `Suflet Ratacit` sau cum are Antonia, sau Lola din `Mi corazon insiste`, suvitele roscate merg cu parul incis la culoare!

| EkaBuBu a răspuns:

Eu cred ca blondul deschis sau mov deschis sa chiar si roz sau daca te duci la un evenimet mai important la poti combina pe toate

| Licurici_2266 a răspuns:

Ti s-ar potrivi un blond...Dar cred ca si mai bine ar arata suvitele roscate! Sau le poti combina.smugsmug Succes!

| jwrules a răspuns:

Buna...tti s-ar potrivi culori deschise pentru par inchis.Eu personal as face roz sau albastru...depinde ce culori iti place. oricum merg culori deschise dar nici galben culorile urmatore:verde,oraj,roz,rosu, alastru, mov sau turcoaz.

| jojo100000 a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa iti faci suvitele cu rosu.

| mmLuucy a răspuns:

Roscate